עלינו

השירות שלנו


אצלנו בלימון מקצוענות היא שם המשחק.
צוות מיומן של אנשי מקצוע ונותני שירות עומד לרשותכם, מביאים אליכם את מגוון השירותים העדכניים ביותר מבלי שתאלצו להתרוצץ ולחפש, החל בתפריט איכותי ומפנק ועד שירותי עיצוב ומיתוג לאירוע שהוא הכי מתאים לכם.
לכל אירוע מוצמד מפיק או מפיקה מנוסים, שכל תפקידם הוא לחבר את הרצונות שלכם לכדי אירוע בלתי נשכח אחד, ולתת לכם את השקט הנפשי להתעסק במה שבאמת חשוב השמחה שלכם.

האירועים שלנו


הגן שלנו מורכב משני מתחמים, שפושטים ולובשים צורה לפי הצורך המדויק שלכם. אנחנו מארחים אירועי קיץ וחורף, חתונות אינטימיות או רבות משתתפים, שמחות משפחתיות של בוקר או ערב, אירועים עסקיים מוקפדים ומסיבות פרועות שנמשכות עד השעות הקטנות. לא משנה מה האירוע שלכם – אנחנו כאן כדי להפיח בו חיים.
לימון הוא בית חם לחגיגות מכל סוג: תחת חופתנו מתקיימים טקסים בכל רוח שבה תבחרו לחגוג אהבה. דתיים וחרדים ימצאו אצלנו כשרות ופיקוח מתאימים.

הסיפור שלנו


בלב השרון, בין שדות ומטעי פרדסים, נמצא גן האירועים לימון. הגן שייך למשפחה שלנו – משפחת לוי, שבה ניהול והפקת אירועים עוברים מדור לדור כבר 20 שנה. עוד כבר בילדותנו ספגנו את הקסם החד-פעמי שהתרחש כל ערב, נדבקנו בהתרגשות הציפייה ובאקסטזה של החגיגה… גדלנו מאחורי הקלעים של האגדה, והפכנו למומחים בהגשמת חלומות של אירוע. לימון נהנה משילוב של מיקום מרכזי לבאים מכל הארץ, יחד עם האופי הכפרי והטבע המקורי של השרון. את המפגש הזה תמצאו גם בעיצוב שלנו, שבו הכפריות והאורבניות משתלבות זו בזו ויוצרות אווירה עדכנית ונינוחה.

בואו ונרקום חלום, לקביעת פגישה השאירו פרטים או חייגו 073-3742172